İşte dev uyanışın sırrı

İşte dev uyanışın sırrı
İşte dev uyanışın sırrı
Chelsea ile 1-1 berabere kalan Galatasaray'da devre arasında yapılan taktik değişiklikte yabancı futbolcuların da katkısının olduğu belirtildi.

Chelsea, maçın ilk yarısında özellikle Izet Hajroviç bulunduğu kanattan sarı-kırmızılı takımın üstüne geldi. İngiliz ekibinin bu üstünlüğünü gören futbolcuların, devre arasında Mancini'den taktik konusunda değişiklikler yapmasını istediği ortaya çıktı.

Galatasaray'dan 'tekrar' açıklaması


Lig TV'nin haberine göre; özellikle yıldız golcü Didier Drogba'nın ileride topla buluşamadığı konusunda şikayette bulunduğu ve oyunu tüm sahaya yaymalarını istediği ifade edildi.

Hakan Balta ise devre arasında adalesinde yaşadığı gerginlik yüzünden sahaya çıkamadı.

MANCINI'DEN TEŞEKKÜR

Chelsea ile berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Mancini'nin, 90 dakika sonunda futbolcularıyla kısa bir toplantı yaparak hataları konuştuğu öğrenildi. Sahaya sürdüğü ilk 11 tercihi konusunda açıklama yapan İtalyan teknik adamın, ilk 30 dakikada beklediği senaryonun gerçekleşmediğini ileri sürerek futbolcularına teşekkür ettiği bildirildi.

Futbolcularının gösterdikleri mücadeleyle ikinci maç için önemli mesaj verdiğini ifade eden Mancini'nin, "Bu maç bitti, şimdi yeni bir kulvara lige motive olmalıyız. Hafta sonunda Rize'de zor bir maçımız var. Tüm konsantrasyonunuzu bu maça vermenizi istiyorum" dediği belirtildi.

RİZESPOR MAÇINA FARKLI 11

Teknik direktör Mancini'nin, Pazar günü oynanacak Çaykur Rizespor maçı için farklı bir 11'i sahaya sürmeyi düşündüğü ve İstanbul 'da yapılacak son antrenman sonrası kararını vereceği bildirildi.

İşte Tugay Kerimoğlu gerçeği