İşte Drogba'nın ayrılık nedeni

İşte Drogba'nın ayrılık nedeni
İşte Drogba'nın ayrılık nedeni
Galatasaray'da son dakika transferleri Blerim Dzemaili ve Goran Pandev transferleri tartışılmaya devam ederken, geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılılardan ayrılarak Chelsea'ye giden Didier Drogba konusunda bir gerçek ortaya çıktı.

Ünal Aysal döneminde Galatasaray 'a yakınlığı ile bilenen gazeteci Gökmen Özdemir, Didier Drogba'nın şu anda Goran Pandev'in oynadığı 2.4 milyon Euro'ya sarı-kırmızılılarda kalabileceğini ancak bunun gerçekleşmediğini söyledi.

Galatasaray'da skandal! İşte Bruma gerçeği

Sporx.com'da yer alan ahabere göre; Gökmen Özdemir, "Drogba, Pandev'in oynadığı paraya Galatasaray'da oynamaya razıydı. Neden gitti biliyor musunuz? Çünkü Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Didier Drogba'yı kıskanıyordu. Ünal Aysal, kendisinden biraz daha popüler insanları kıskanıyor" dedi.

DROGBA İLE İPLERİ KOPARTAN GELİŞME

Didier Drogba'nın Florya'ya veda süreci hakkında ise, "Sözleşmesinin bitimine 6 ay kala Antalya kampında başkan Didier Drogba'nın sözleşmesini uzatmak istiyor. Bülent Tulun, Ünal Aysal'ın Didier Drogba'nın takımda kalmasını istediğini Drogba'ya bildiriyor. Drogba da Galatasaray'ı çok sevdiğini ve takımda kalmak istediğini, hemen görüşmelere başlamak istediğini Bülent Tulun'a söylüyor. O günden sonra Galatasaray, Didier Drogba'yı Nisan'a kadar oyalıyor. Hiç bir şekilde Didier Drogba ile görüşmüyorlar. O sırada Didier Drogba'da bazı şeylerden rahatsız olmaya başlıyor. Bu olayın ardından da Drogba'da yavaş yavaş sigortalar atmaya başlıyor" ifadeleri kullanıldı.

Nordin Amrabat'a sürpriz talip