İşte Drogba'nın G.Saray kararı

İşte Drogba'nın G.Saray kararı
İşte Drogba'nın G.Saray kararı
Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, sarı-kırmızılı takımın gündemine yönelik açıklamalarda bulundu.

Radyospor'a konuşan Şükrü Ergün, yıldız golcü Didier Drogba'nın sözleşme uzatacağını ifade ederek, "Drogba geçtiğimiz günlerde Galatasaray 'da kalmak istediğini beyan etti. Biz de ayrılmak istemiyoruz. O yüzden problem yok. Başkan ile görüştüğünü biliyorum. Başkana kalmak istediğini söyledi. Chelsea Menajeri Jose Mourinho'nun söylediği de doğru, bir efsanedir kendisi. Gideceğiz o statta da görecekler" dedi.

Galatasaray'a 150 milyon dolar


Sporx.com'da yer alan habere göre; transfer söylentilerine değinen Galatasaray Basın Sözcüsü, "Çok fazla isim çıkması normal. İsimlerin bir kısmı ile görüşülüyordur, bir kısmını menajerler dillendiriyordur. Bazı isimlerle görüşüldüğü malum. Sonuçlanmasını bekliyoruz. Gönderme konusunda da çalışmalar yapıyor kulüp " ifadelerini kullandı.

Sezonu şampiyon tamamlayacaklarını vurgulayan Ergün, "Puan kaybının kapanacağını devamlı dile getirdik. 9 puan iken fark önemli olmadığını söyledik. Belki 5'e düşer. Galatasaray şampiyon olacak, biz buna inanıyoruz" diye konuştu.

Wesley Sneijder'in Manchester United'a transfer olacağı söylentileri için, "Sneijder ile ilgili sadece iddialar çıktı, ortada bir gerçek yok" diyen Ergün, Juventus maçı sonrası UEFA 'dan saha için problem olmadığı yönünde bir mektup aldıklarını da, "UEFA'dan gelen mektuplar sahanın problemli olmadığını söylüyor. Gerisi spekülasyon" sözleri ile ortaya koydu.

Cimbom kurtuldu, piyango Fener'e vurdu