İşte Emre Belözoğlu'nun kararı

İşte Emre Belözoğlu'nun kararı
İşte Emre Belözoğlu'nun kararı
Fenerbahçe ile sözleşmesi Mayıs ayında bitecek olan Emre Belözoğlu, sarı-lacivertlilerde istenmemesi halinde rahatlıkla kulüp bulabileceğini söyledi.

Ocak 2013'te İspanya'dan geri dönen Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe ile olan mukavelesi sezon sezonunda bitiyor. Peki bu konu hakkında 34 yaşındaki futbolcu ne düşünüyor?

Altınordu-Fenerbahçe maçı ertelendi


"KİMSEYE KAMBUR OLMAM"

Millet Gazetesi'nin haberine göre; yakın çevresine açıklamada bulunan Emre, "Kimseye kambur olmam. Hele Fenerbahçe’ye hiç olmam. ABD ’den falan teklif geldiği söyleniyor, ama yok. İstenmezsem kulüp bulmakta da zorluk çekmem. İstemediler gittim (Atletico Madrid), istediler geldim" ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli oyuncunun bu sezon 3 golü ve 1 asisti var. Fenerbahçe kariyerinde ise 186 maçta 26 gol ve 22 asisti bulunuyor.

FENERBAHÇE'DE DEVAM ETMEK İSTİYOR

Sezonun ilk yarısında bazı maçlardaki olayları eleştirilen Fenerbahçe kaptanının, futbolu bırakıp sarı-lacivertli kulüpte 'Sportif direktör' olarak görev yapacağı gündeme gelmişti. Ancak Emre kanadında şu an için böyle bir plan yok. En az 2-3 yıl daha futbol oynamak isteyen ve sportif direktörlük düşünmeyen tecrübeli isim, yönetimin uygun görmesi halinde futbola Fenerbahçe’de nokta koymayı planlıyor.

Fenerbahçe'den taraftarına müjde