İşte Emre Çolak'ın sırrı

İşte Emre Çolak'ın sırrı
İşte Emre Çolak'ın sırrı
Bekar evini kapatıp ailesinin yaşadığı Esenler'deki eve dönen Emre Çolak, gece hayatından elini ayağını çekip Hamza Hamzaoğlu ile kariyerinde beyaz sayfa açtı.

Galatasaray ’ın son haftalardaki formda ismi Emre Çolak, güzel futbolunu Manisa’da da sürdürdü ve Burak Yılmaz’a ikinci golün asistini yaptı.

Tarihi buluşmaya Dursun Özbek engeli!

Genç futbolcu, performansındaki yükselişi düzenli aile hayatına borçlu. Sezon başında kadroya girmekte zorlanan Emre Çolak, Hamza Hamzaoğlu geldikten sonra beyaz bir sayfa açmaya karar verdi. Bekar evini kapatan ve ailesinin yaşadığı Esenler’deki eve geri dönen Emre, birkaç aydır sadece Esenler-Florya arasında mekik dokuyor.

Gece hayatını sıfırlayan 23 yaşındaki futbolcu, Esenler’de yaşayan diğer akrabalarıyla vakit geçiriyor ve bu periyotta en büyük desteği annesinden alıyor. Hamza Hamzaoğlu döneminde en çok maça (25) çıkan isim olan Emre Çolak ayrıca sarı-kırmızılı takımda en golcü (5) sezonunu yaşıyor.

"HEDİYEMİ İSTERİM"

Geçen sezon ligde 2 ay gol orucuna giren Burak, Kayseri’de ağları havalandırmış ve asisti yapan Emre Çolak’a ayakkabı almıştı. Burak, bu sezon da 44 günlük hasretine Akhisar’da Emre’nin asistiyle son verdi. Genç yıldız, takım arkadaşına maç sonu “Hediyemi unutma” diye takıldı. ( Sabah )

Obama ve Putin'e Galatasaray forması giydirecek