İşte F.Bahçe'nin yeni başkan adayı

İşte F.Bahçe'nin yeni başkan adayı
İşte F.Bahçe'nin yeni başkan adayı
Sarı-lacivertli kulüpte seçime iki hafta kala başkanlık yarışı kızışmaya başladı.

2 Kasım'daki Olağanüstü Genel Kurul öncesi Başkan Aziz Yıldırım'ın aday olma kararı alması üzerine, daha önce "Ben her zaman Fenerbahçe Başkanı olmak istediğimi söyledim. 2 Kasım'da yapılacak seçimde aday değilim. Şayet, bu yönetim aday olursa ya da emanetçi birini aday yaparlarsa adaylığımı gözden geçiririm" diyen Mehmet Ali Aydınlar'ın hazırlıklarını tamamladığı öğrenildi.

Aziz Yıldırım'a tepki; Korkan başkan...


Milliyet'in haberine göre; Hulusi Belgü ve Yamen Uzun'dan sonra bu hafta içinde adaylığını resmen açıklaması beklenen Aydınlar'ın listesine de son şeklini verdiği ve önemli isimlerle yarışa gireceği bildirildi. Yakın çevresine seçimi kaybetme olasılığı bulunmasına rağmen Fenerbahçe'nin haklarını savunmak adına kongrede Yıldırım'ın karşısına çıkacağını belirten Aydınlar'ın bu süreçte yıpranmaktan da çekinmediği kaydedildi.

Kurmayları ile yaptığı toplantıda Fenerbahçe'nin mali durumunun aşırı kötü ve insanı korkutan bir düzeye geldiğinin altını çizen Mehmet Ali Aydınlar'ın "Kim göreve gelecekse bu ağır tabloyu göze almalı. Bu yönetimle kulübü çok zor günler bekliyor" dediği öğrenildi. Aydınlar'ın adaylığını açıklarken bir barkovizyon gösterisiyle Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu mali çıkmazı anlatacağı da bildirildi.

Aziz Yıldırım herkesi kırdı geçirdi