İşte federasyonun Mourinho kararı

İşte federasyonun Mourinho kararı
İşte federasyonun Mourinho kararı
Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho'ya, İngiltere Futbol Federasyonu tarafından çok ilginç uyarı geldi: Bir yıl hakemler hakkında konuşma.

İngiltere Futbol Federasyonu, Chelsea Menajeri Jose Mourinho'ya, hakemleri yerden yere vurmasını önlemek için bundan sonra para cezası vermemeye karar verdi.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Mourinho'ya yazılı bir tebligatta bulunan federasyon, "Bütün çabalarımıza ve iyi niyetimize rağmen Mr. Mourinho'ya iki defa verdiğimiz yüklü para cezalarının yeterli olmadığını gördük. Bu nedenle basın toplantılarında 12 ay hakemler hakkında konuşmaması cezasını uygulamaya karar verdik" ifadelerini kullandı.

Mourinho'dan elektronik kelepçe göndermesi

'YETERSİZ İNGİLİZCE' İDDİASINA YANIT

Federasyon ayrıca, Mourinho'nun İngilizcesi'nin yeterli olmadığı ve sözlerinin yanlış anlaşıldığına cevap olarak basın toplantılarının kayıtlarında, İngilizce'nin yeterli olduğunu ve mazeret teşkil etmediğini açıkladı.

Portekizli çalıştırıcı, kendisine verilen 50 bin Pound para cezası ve bir daha hakemleri eleştirdiği takdirde ertelenmiş stada girme cezasına itiraz edeceğini açıklamıştı.

Mourinho'yu yakan sözler!