İşte Fenerbahçe'nin felsefesi

İşte Fenerbahçe'nin felsefesi
İşte Fenerbahçe'nin felsefesi
Çaykur Rizespor karşısında Fenerbahçe'nin galibiyet golünü atan Webo, "Önce takım sonra ben" dedi.

Fenerbahçe 'de zaman zaman yedek kalmasına rağmen attığı kritik gollerle takımının başarısında büyük pay sahibi olan Pierre Webo, tüm oyuncuların önceliğinin takımın başarısı olduğunu söyledi.

Çalımbay'ın Webo pişmanlığı


'ÖNCE TAKIM SONRA BEN' FELSEFESİ
Milliyet Gazetesi'nde Senad Ok'a özel röportaj veren Kamerunlu golcü, Karakterli oyunculardan kurulu bir takım olduklarını belirterek, "Bizim felsefemiz 'Önce takım sonra ben' Bu düşünce sayesinde gerçekten başarılı ve iyi bir takım olduk" diye konuştu.

Takımdaki bütün oyuncuların galibiyeti düşündüğünü ifade eden tecrübeli futbolcu, "Bu sezonki performansımızın en önemli nedeni tüm oyuncuların öncelikle takımın başarısını istemesi. Oynayan oynamayan herkes bunu hissediyor ve bu kulübün forması için mücadele ediyor” ifadelerini kullandı.

"BAŞARILI OLACAĞIZ"

Bursaspor ve Çaykur Rizespor deplasmanlarında kulübeden gelerek takımın galibiyet gollerini atan Webo, herkesin her an görev alacakmış gibi kendini hazır tutması gerektiğini savunarak, "Üzerime düşen görevi en iyi şekilde yapmak ve takıma yarar sağlamak istiyorum. Bunun için elimden gelenin en iyisini vermeye çalışıyorum. Zaten bu anlayış tüm takıma hakim . O yüzden bu sezon başarılı olacağız" diye konuştu.

Caner Erkin kararını verdi

Meireles: Asla pes etmiyoruz