İşte Fenerbahçe'nin kararı!

İşte Fenerbahçe'nin kararı!
İşte Fenerbahçe'nin kararı!
Sarı-lacivertli futbolcular, matematiksel olarak birinci sırayı garantiledikleri maçın ardından soyunma odasının yolunu tutacak, topluca saçlarını kestirdikten sonra tekrar sahaya dönerek taraftarı selamlayacak.

Uzun bir süredir mutlu sona ulaşmaları halinde ne yapacakları ile ilgili kendi aralarında sohbetler eden Fenerbahçeli futbolcular, sonunda kafaları kazıtma konusunda anlaştı.

"Varsın Emre'yi eleştirsinler"


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Aslında bu plan başlangıçta sadece Alper Potuk ve Salih Uçan için geçerliydi. Saçlarına büyük özen gösteren, boş vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu berber koltuğunda harcayan iki oyuncuya arkadaşları sezon başından bu yana takılıyordu. Yapılan sohbetlerde Alper ve Salih’e şampiyonluk halinde saçlarını kesmeleri konusunda baskı yapılıyordu.

Ardından bu iki futbolcuya destek olmak için kaptanlar devreye girdiler, “Şampiyon olursak hep birlikte saçları kestiriyoruz” dediler ve böylelikle Alper ile Salih’e destek verdiler. Sarı-lacivertli takım, böylelikle şampiyonluğu garantilediği maçın ardından doğruca soyunma odasına giderek saçları kazıtacak ve tekrar sahaya çıkarak tribünleri selamlayacak.

Bu arada şampiyonlukta Mehmet Topuz’un bıyıkları da gidecek. Sarı-lacivertli oyuncu, son dönemde bıraktığı bıyıklarla takımda ilgi odağı olmuştu.

Selçuk Şahin fena yakalandı


ALPER POTUK ÇOK ÜZGÜN

Galatasaray ’ı Arena’da yenersek saçlarımı keserim” diyen ve sarı-kırmızılı camiadan büyük tepki alan Alper Potuk yanlış anlaşıldığını ifade etti.

Yakın çevresiyle üzüntüsünü paylaşan yıldız oyuncu, kesinlikle Galatasaray’ı hedef alan bir söylemde bulunmadığını belirtti. Alper derbiyi kazanmaları halinde büyük ölçüde şampiyonluğu garantileyeceklerini, o yüzden bunu ima etmek istediğini kaydetti.

F.Bahçe ve G.Saray'a ceza