İşte Fikret Orman'ın Fernanes kararı

İşte Fikret Orman'ın Fernanes kararı
İşte Fikret Orman'ın Fernanes kararı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Manuel Fernandes'in takımda kalmasını isteyen Slaven Bilic'i veto etti.

Siyah-beyazlılar, Kasımpaşa maçında protesto edilen ve sahaya giren bir holiganın saldırısına uğrayan Manuel Fernandes ile yollarını ayırıyor.

Beşiktaşlıları çıldırtan karar!


Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Fikret Orman’ın, “Bizimle sözleşme bile uzatmak istemeyen bir adam için ne diye uğraşalım. Kimse Beşiktaş’tan büyük değil. Fernandes’in bu şartlarda kalması doğru olmaz. Gidecekse gitsin” dediği ortaya çıktı. Siyah-beyazlı yöneticilerin de istemediği Fernandes’in, teknik direktör Slaven Bilic’e rağmen devre arasında takımdan gönderilmesi kararlaştırıldı.

Teknik patron Bilic transferde Eneramo ve Atiba gibi isimleri ısrarla istediği için İzleme Komitesi’nin tavsiye ettiği futbolcuları bile ikinci plana atan siyah-beyazlı yönetimin, Fernandes konusunda Bilic’in tavsiyesini dinlemeyeceği ifade edildi.

Vodafone Arena'da son durum


KATAR YOLCUSU MU?

Portekizli futbolcunun yerine yerli ve yabancı isimlerden bir transfer listesi oluşturan yöneticiler, Antalya kampına kadar düşünülen oyuncuyu kadroya dahil etmeyi planlıyor.

Başkan Fikret Orman’ın vetosuyla Fernandes’i satış listesine koymaya hazırlanan Beşiktaş Futbol Komitesi, Portekizli oyuncu için gelmesi muhtemel teklifleri değerlendirmeye alacak. Kulüpten sızan iddialara göre yıldız futbolcunun tıpkı vatandaşı Quaresma gibi Katar’ın yolunu tutabileceği ifade edildi.

Beşiktaş'a nefes aldıran kredi