İşte Galatasaray'ın Muslera kararı

İşte Galatasaray'ın Muslera kararı
İşte Galatasaray'ın Muslera kararı
Takıma izin verip ülkesine giden Cesare Prandelli, kadroyla ilgili raporunu tamamladı. Raporun en dikkat çeken maddesi, "Muslera dışında herkes gönderilebilir" oldu.

Duygun Yarsuvat ve ekibi yönetime geldikten sonra ilk söylemlerinden biri kadrodaki oyuncusu sayısını azaltacakları yönünde oldu. Şu anda 41 olan futbolu sayısının 25 ila 27 seviyesine düşürülmesi planlanıyor. Bunun için yönetim ve Cesare Prandelli birlikte çalışıyor.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; takıma 3 gün izin verdikten sonra ülkesi İtalya 'ya giden deneyimli teknik adam, burada revizyon çalışmalarını sürdürdü. Yöneticilerle yapılan görüşmelerin ardından Ocak ayındaki transfer döneminde gönderilecek isimlerle ilgili çarpıcı bir karar alındı: Satılmayacak tek isim Fernando Muslera!

İYİ BİR TEKLİF GELİRSE...

Sarı-kırmızılılarda Engin Baytar, Aydın Yılmaz, Emmanuel Eboue, Yiğit Gökoğlan gibi isimlerin takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Gözden çıkarılan isimlerin dışında, yıldız futbolculara da iyi bir teklif gelmesi halinde kabul edilecek. Yönetim, ara transfer dönemi başlamadan önce diğer kulüplerle ve menacerlerle temasa geçip, Ocak ayında kamp dönemi başlamadan kadro sayısını düşürmek istiyor.