İşte Galatasaray'ın yeni formaları

İşte Galatasaray'ın yeni formaları
İşte Galatasaray'ın yeni formaları
Sarı-kırmızılı futbolcuların,, 2014-2015 sezonunda giyeceği formalar belli oldu. Yeni formalarda kulübün tarihinden ve mirasından esinlenildiği vurgulandı.

Geleneksel sarı kırmızı iç saha forması, kulübün efsanevi oyuncularından Metin Oktay tarafından giyilen formadan esinlenilen dinamik grafiklerle öne çıkıyor. Bu grafikler, Galatasaray ’ın sembollerinden biri olan aslan figürüne gönderme yapmak için kullanılan hız ve hareket hissini yaratıyor. Aynı zamanda formada kırmızı V yaka ve kollarda sarı manşetler kullanıldı. Forma sarı çizgili kırmızı şort ve üzerinde sarı şerit bulunan kırmızı çoraplarla tamamlandı.

Alex Telles'e büyük onur


Galatasaray’ın yeni deplasman forması ise kulübün hem Türkiye liginde hem de uluslararası arenada en büyük başarılarını yaşadığı 2000 yılında giydiği ilk beyaz formadan ilham alınarak hazırlandı. Yeni deplasman tişörtünde temiz ve klasik beyaz renk kullanılırken Galatasaray’ın iç saha renkleri sarı kenarlı kırmızı çift sıralı yaka ve yine sarı kenarlı yüksek kırmızı renkli manşetlerle yansıtıldı. Deplasman şortu ve çorapları da kırmızı detaylara sahip beyaz renkte tasarlandı.

NIKE DRI_FIT TEKNOLOJİSİ   

Teri vücuttan uzaklaştırarak üst ve alt formanın kolayca kurumasını sağlayan Nike Dri-Fit teknolojisi sayesinde oyuncuların en iyi performanslarını sergilemeleri, daha serin, kuru ve rahat kalmaları sağlanıyor. Isının yoğunlaştığı kilit noktalardaki lazer kesimli delikler ve özel file kumaş ise sahada 90 dakika boyunca oyuncuların ısısını düzenleyerek ve vücutlarındaki hava akımını artırarak performansın artmasını sağlıyor. Formalarda oyuncuları serin tutmanın yanı sıra, vücuttan nemi uzaklaştırmak için en üstün özelliklere sahip giysileri yaratmak amacıyla koton ve geri dönüştürülmüş polyesterden oluşan yeni çift örgülü kumaş kullanıldı.

Galatasaray Yekta'nın sözleşmesini uzattı

İŞTE YENİ FORMALAR

Olcan Adın'ın kardeşini gönderdiler!