İşte gece kulübü cezası

İşte gece kulübü cezası
İşte gece kulübü cezası
Beşitaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu, gece kulübünde silahlı saldırıya uğrayan futbolcuları hakkında geniş çaplı soruşturma başlattı. Gece kulübüne giden futbolculara para cezası verilecek.

Siyah-beyazlılarrda İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Metin Albayrak ile Futbol Şube Sorumluları Ahmet Kavalcı, Erdal Torunoğulları ve Deniz Atalay, önceki akşam kriz toplantısı yaptı.

'Gökhan Töre mekandan kovuldu'


TÖRE OLAYI GÖRÜNEN YÜZ

Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; siyah-beyazlı yöneticiler, "Gökhan Töre olayı sadece Aysbergin görünen yüzü. Futbol Direktörü Önder Özen, Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık ve olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatıyoruz. Beşiktaş tarihinde görülmemiş bir olay. Beşiktaş futbol takımının sabah idmanı var ve sabaha karşı oyuncular kurşunlanıyor. Bu affedilecek bir durum değil" ifadelerini kullandılar.

GENÇ OYUNCULAR HEDEFTE

Beşiktaş Kulübü'nün menfaatlerini her şeyin önünde tuttuklarını belirten yöneticiler, "Sabrımız taştı. Sadece Gökhan Töre olayı değil, geniş kapsamlı düşünüyoruz. Raporlar hazırlanıyor. Böylesi olayların içine girenler hakkında geniş kapsamlı bir ceza düşünüyoruz. Kimse Beşiktaş Kulübü'nden üstün değildir. Herkes Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda görevini yapmalı" şeklinde konuştular.

Gece kulübüne giden Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan ve Veli Kavlak'a 100'er bin euro para cezası verileceği iddia edildi.

Gökhan Töre'yi vuran kişinin kimliği belirlendi