İşte Gökhan'ı bitiren olay: Ağzına silah sokmuş!

İşte Gökhan'ı bitiren olay: Ağzına silah sokmuş!
İşte Gökhan'ı bitiren olay: Ağzına silah sokmuş!
Beşiktaş'ın Gökhan Töre'nin sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanmak için girişimde dahi bulunmamasının nedeni ortaya çıktı. Töre'nin, Milli Takım kampında iki oyuncuyu silahla tehdit ettiği iddia edildi.

Siyah-beyazlıların kiralık olarak Rubin Kazan'dan kadrosuna kattığı Gökhan Töre'yi 30 Mayıs'a kadar 7.5 milyon euro karşılığında bonservisiyle alma şansı bulunmasına karşın bu konuda girişimde bulunmaması ve pazarlığa dahi girmemesinin sebebi...

Galatasaray'ın Gökhan Töre teklifi


KURŞUNLARIN DA HEDEFİ OLDU!

Sampiy10'dan Erdal Cömert'in haberine göre; Beşiktaş 'ın 350 bin euro kiralama bedeli ve 900 bin euro garanti artı 10 bin euro maç başı ücret karşılığında kadrosuna kattığı Gökhan sahadaki performansı kadar saha dışındaki vukuatlarıyla da gündemden düşmedi. Hatta Fenerbahçe derbisinden sonra izinli olmamasına rağmen sabaha karşı gittiği bir barda silahla sırtından vurulan Gökhan'ın kendisini Beşiktaş'tan koparan asıl olaya haftalar önce imza attığı ortaya çıktı.

3-4 KİŞİ ODAYA DALDILAR

Köln’de doğan, aslen Samsunlu bir ailenin çocuğu olan Gökhan'ın, aralarında Almanya’dan kalan husumet olduğu öğrenilen Hamburglu Hakan Çalhanoğlu ve Bayer Leverkusenli Ömer Toprak'la yaşadığı olay akıllara durgunluk verdi. İstanbul ’daki Milli Takım kampında Ömer ve Hakan'ın odasına dışarıdan gelen birkaç arkadaşıyla adeta baskın yapan genç futbolcu, iki ismi silahla tehdit etti. Hatta Gökhan ve yanındakilerin iki futbolcunun ağzına silah soktuğu da iddia edildi.

Beşiktaş'ta bir imza daha


BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ DE OLAYDAN HABERDAR

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve bazı yöneticilerin de bu olaydan haberdar oldukları öğrenildi. Bu hadisenin ardından Fenerbahçe maçı sonrası Gökhan'ın silahla yaralanmasına neden olan olayın da tüm detaylarına ulaşmalarına rağmen takımın 2.’lik şansı nedeniyle sadece para cezası kesen siyah-beyazlılar sezon sonu kararını verdi. Ve Gökhan'ın Beşiktaş macerası son buldu.

"BELİNDE SİLAHLA DOLAŞAN ADAMLA İŞİMİZ OLMAZ"

Ünal Aysal’ın danışmanlığını yaparken, Galatasaray’ın Almanya Altyapı Proje Koordinatörü olarak atanan Bülent Tulun’un Gökhan Töre tespiti çok konuşulacak. Tulun, genç futbolcunun adının sarı-kırmızılı kulüple anıldığı dönemde barda silahla vurulmasına atıfta bulunarak, yakın çevresine “Belinde silahla dolaşan adamla işimiz olmaz” dediği ortaya çıktı.

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal'la sözleşme yeniledi