İşte hakemin Arda Turan raporu

İşte hakemin Arda Turan raporu
İşte hakemin Arda Turan raporu
Atletico Madrid ile Barcelona arasında oynanan İspanya Kral Kupası çeyrek final rövanşını yöneten hakem Jesus Gil Manzano, kramponunu fırlatan Arda Turan'ı büyük bir cezadan kurtardı.

La Liga'nın en genç FIFA kokartlı hakemlerinden olan Jesus Gil Manzano, federasyona gönderdiği raporda, Atletico Madrid forması giyen Arda Turan'ın kramponlarını yan hakeme fırlatmadığını yazdı.

Arda hakeme ayakkabısını fırlattı


Milli oyuncunun, oyunun tansiyonundan kaynaklanan sinirle ayakkabısını sahanın dışına fırlattığını belirten Manzano, Arda'nın yan hakemi hedef almadığını vurguladı. Bu rapor sayesinde yıldız futbolcu, büyük bir ceza almaktan kurtuldu.

Hakemin, kramponun saha içinden birine değil saha dışına fırlatılmasını baz aldığına yer veren İspanyol basını, Arda'nın ayakkabısını saha içine fırlatması halinde cezanın 3 aya kadar çıkabileceği yorumunda bulundular.

Atletico Madrid 2-3 Barcelona


  http://www.radikal.com.tr/128233912823391

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Arda yakında müzmin yedek olarak kulübede bekleyecek. - bizeke

  A.madrit tranfer yaptığı anda Arda yedek kulübesinde bekler. Zaten ilk geldiğinde hep yedekteydi. Ancak hocası ona bir görev vermiş. Demiş ki sen top neredeyse oraya koşacaksın topun olduğu yerde çağalacaksınız. O da bunu yapıyor .Bu durumda tabi ki 60 dakikadan sonra oyundan düşüyor. Onun yaptığını paf takımından herhangi bir oyucu da yapabilir. Bu futbolcuya yazık oluyor. Böyle devam ederse futbolunu unutacak.Arda kanat oyuncusu,Adam eksiltme ve sıfıra inme ,top çekme özelliği çok iyi olan birisi. Ancak bunları hiçbir zaman A madritte yaptırmıyorlar.Yeni transferlerle müzmin yedek futbolcu durumuna düşecek. Zaten oyunun bir kısmında kulübede bekliyor. Girdiği veya oynadığı zamanda ise takımın hammalı olarak kullanıyorlar. Onun için normal düzeyde bir takım bile kendisne talip olmayacak .Kabahat onu bilmeden de olsa A Madritin hocasında. Futbulu mücadele olarak kabul eden ,takımı devamlı koşturan ,kimin nerede oynadığı belli olmayan , tamamen kondüsyona dayanan bir sitemi var.Seyirciye ilginç işler yapmakla gündemde olmaya çalışması da bu yazdıklarımı doğruluyor.