İşte Hamzaoğlu'nun Pandev kararı!

İşte Hamzaoğlu'nun Pandev kararı!
İşte Hamzaoğlu'nun Pandev kararı!
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Türkiye Kupası maçlarında alkış almasına rağmen Goran Pandev'e ihtiyaç duymadığını ilan etti.

İSTANBUL - Gençlerbirliği karşısında iki puanı bırakan sarı-kırmızılı ekip, kadroda yer almayan Aurelien Chedjou, Wesley Sneijder, Felipe Melo gibi önemli oyuncularını fazlasıyla aradı.

Sinan Bolat'ın tek şansı kaldı!


Galatasaray , sadece 3 yabancısı Fernando Muslera, Alex Telles ve Bruma ile Ankara yolculuğuna çıkmıştı. Kontenjan sıkıntısı yaşamamasına rağmen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun, Türkiye Kupası maçlarında form tutan Goran Pandev'i 18 kişilik kadroya almaması dikkati çekti. Hamzaoğlu, bu kararı ile Burak Yılmaz ve Umut Bulut varken, Makedon oyuncuya ihtiyaç duymayacağını ilan etmiş oldu.

Transfer döneminin son gününde sarı-kırmızılı renklere katılan Pandev, yılda 2.4 milyon Euro garanti ücret kazanıyor. Ancak böyle zor dönemde bile teknik direktörü tarafından alternatif olarak değerlendirilmiyor. Hamza Hamzaoğlu'nun bu kararı sonrası golcü futbolcunun İtalya kulüpleri ile transfer dedikoduları arttı. Ancak Pandev'in, yıllık 2.4 milyon Euro'yu İtalya'da kazanması söz konusu değil. Pandev, Florya'da antrenmanlara çıkarak bu parayı kazanmaya devam edecek ya da düşük ücretle bir sözleşme ile İtalya'ya gidecek. (DHA)

Abdurrahim Albayrak'a 'şaklaban' tepkisi