İşte Hikmet Karaman gerçeği

İşte Hikmet Karaman gerçeği
İşte Hikmet Karaman gerçeği
Başkan Ünal Aysal'ın, Hikmet Karaman ile teknik direktörlük için değil, 'futbol danışmanlığı' için görüştüğü ortaya çıktı.

Teknik direktör arayışını sürdüren Galatasaray ’da Başkan Ünal Aysal’ın, geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyesspor’u çalıştıran tecrübeli hoca Hikmet Karaman ile bir araya gelmesi birçok spekülasyona yol açmıştı. Bu görüşme, “Acaba Galatasaray’ın başına mı geçecek” sorularına yol açmıştı. Aysal da sıcağı sıcağına, "Karaman ile görüştüm, ama teknik direktörlük için değil" diye konuya açıklık getirmeye çalışmıştı.

Tugay Kerimoğlu neye uğradığını şaşırdı!


KURMAYLARDAN GÖRÜŞ ALACAK

Başkan Aysal’ın Karaman ile tam olarak ne için görüştüğü ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı yönetimin, Hikmet Karaman’ı ' futbol danışmanlığı' pozisyonu için düşünüp bu yüzden temasa geçtiği öğrenildi.

Aysal’ın, Karaman’ın tecrübesi ve Alman ekolüne de yakın bir antrenör olması nedeniyle ‘futbol danışmanlığı’ pozisyonu için ön görüşme yaptığı ve bu konuda fikirlerini aldığı belirtildi. Aysal’ın, bu konuda kurmayları ile görüştükten sonra bir adım atıp atmamaya karar vereceği dile getiriliyor. ( Hürriyet )

Mevlüt Erdinç 3 yıllığına Aslan