İşte Kasımpaşa'nın yeni teknik direktörü

İşte Kasımpaşa'nın yeni teknik direktörü
İşte Kasımpaşa'nın yeni teknik direktörü
Şota Arveladze'nin istifasının ardından teknik direktörlük görevi için Hasan Şaş, İbrahim Üzülmez ve Tayfur Havutçu'nun gündeme geldiği Kasımpaşa'da son karar verildi. Lacivert-beyazlı yönetim, Şota'nın yardımcılığını yapan Jan Wouters'i teknik direktörlük görevine getirdi.

Kasımpaşa Yönetim Kurulu, Şota Arveladze'nin istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevi için kararını verdi. İş adamı Turgay Ciner'in sahibi olduğu lacivert-beyazlı kulüp, Şota'nın yardımcılığını yapan 54 yaşındaki Jan Wouters'i takımın başına getirdi. Sezon sonuna dek Kasımpaşa'yı çalıştıracak olan Hollandalı teknik adamın yardımcılığını ise, daha önce Gençlik Geliştirme Sorumlusu' olan Cem Bağcı yapacak.

Şota Arveladze'nin istifasının ardından teknik direktörlük koltuğu için Hasan Şaş, İbrahim Üzülmez, Tayfur Havutçu, Rıza Çalımbay ve Ertuğrul Sağlam'ın isimleri gündeme gelmişti.

Şota yine yaptı yapacağını!

WOUTERS: GALATASARAY 'A KARŞI EN İYİ SONUCU ALACAĞIZ

Kasımpaşa'nın başındaki ilk sınavını 21 Mart Cumartesi günü Galatasaray karşısında verecek olan Jan Wouters, futbolculardan Adem Büyük ile birlikte basın toplantıbsı düzenledi. Şota'nın ayrılmasına çok üzüldüğünü belirten Wouters, "Şota'nın ayrılması üzücü oldu. Uzun zamandır buradayım. Galatasaray gibi büyük bir takıma karşı iyi oynamaya ve en iyi sonucu almaya çalışacağız. Galatasaray'a karşı oynamak çok iyi bir şey ve doğal olarak futbolcular motive oluyorlar. Çok önemli bir maç" ifadelerini kullandı.

ADEM BÜYÜK: ŞANSSIZLIĞIMIZI YENMEK İSTİYORUZ

Kasımpaşa'nın milli futbolcusu Adem Büyük, Galatasaray'ın gücünü bildiklerini, iki taraf için de çok zor bir maç oynanacağını belirterek, bu sezon 4 büyüklere karşı yaşadıkları şanssızlığı bu maçta kırmak istediklerini söyledi. İyi futbol oynayıp sahadan da iyi bir sonuçla ayrılmak istediklerini belirten Büyük,"İki taraf için de önemli bir maç. Biz iyi futbol oynamaya çalışacağız. En iyi şekilde sahadan ayrılmayı düşünüyoruz. Galip gelmemiz bizi biraz daha rahatlatacaktır. Bu sene 4 büyüklere karşı çok fazla puan alamadık. bu şansızlığımızı bu maçta yenip 3 puan almak istiyoruz" dedi.

Kasımpaşa-Galatasaray biletleri satışta