İşte Kazım'ın maliyeti

İşte Kazım'ın maliyeti
İşte Kazım'ın maliyeti
Bursaspor'un yeni transferi Kazım'ın kazanacağı ücret ve Galatasaray'a ödenen bonservis belli oldu.

DHA - Bursaspor'un yeni transferi Kazım Kazım, yeşil-beyazlı taraftarların da yer aldığı Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen tanıtım toplantısında, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Kazım transferinde mutlu son


Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Rıdvan Şen, Kazım'ın takımda üstün başarılara ulaşacağına inanarak transferini gerçekleştirdiklerini söyledi. Şen, "Kazım 4 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Kendisini Bursaspor'da üstün başarılara ulaşacağına inanarak transferi gerçekleştirdik. Camiamıza hayırlı olsun. Kazım'ın transferinde 250 bin euro bonservis bedeli verdik. 4 yıllık toplamda 4 milyon 100 bin euro alacak" diye konuştu.

"LİGİN EN HIRSLI VE İNANÇLI TAKIMI"

"5 yıldır Türkiye 'de olduğum için Bursa'yı ve Bursaspor'u çok iyi biliyorum" diyerek sözlerine başlayan Colin Kazım, "Her zaman bu ligin en zorlu deplasmanı oldu. Ligin en hırslı ve inançlı takımı Bursaspor'du. Şampiyonluğu aldığında da bunu gösterdi. Yeni stadımız yapılıyor. Bursaspor yeni stadıyla her zaman şampiyonluğa oynadığını gösteriyor. Önemli hedefleri olan bir takım. Ailenin bir parçası olmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Yapabileceğim çok şey var, aynı zamanda öğreneceğim de çok şey var. Çok başarılı olacağımıza inanıyorum. Kulüp bana inancını 4 senelik kontrat yaparak gösterdi bunun başarıya döneceğine inanıyorum. Sadece sayılar ve kontrat için değil başarı için Bursaspor'a geldim" şeklinde konuştu.

Serdar Aziz'in menajeri konuştu


"BENİM İÇİN KAZANIM"

"Daum'la çalışmak nasıl bir duygu?" sorusuna Kazım, "Her zaman o bir kazanım. İstatistik ve kariyerini herkes biliyor. İstatistikler yalan söylemez. Belki de kariyerimin en iyi zamanlarını Daum'la yaşadım. Benim için kazan kazan durumuydu. Bursaspor'a transfer olmak ve teknik direktörün Daum'un olması benim için kazanım oldu" cevabını verdi.

Kazım basın toplantısının ardından takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı.

Terim'den Yekta'ya izin çıktı