İşte o an! Alkış alan görüntü

İşte o an! Alkış alan görüntü
İşte o an! Alkış alan görüntü
Seçim sürecinin başladığı ilk günden beri yan yana gelmemeye dikkat eden Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, kongrenin son saatlerinde bir araya geldi.

Uğur DEMİRKIRDI / İstanbul (DHA) - Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'ün ricası üzerine Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, divan başkanlığı masasına gelerek saat 17.00'den itibaren, yani sandıkların kapanmasıyla beraber kongre sonucunu yan yana beklemeye başladı.

"Google'a 'match fixing' yazın, bakın ne çıkıyor"


İki ismin ortasında Vefa Küçük otururken, Yıldırım ve Aydınlar tokalaşıp birbirlerine başarı dilediler. Bu görüntü, salonda bulunanlardan alkış aldı.

Aziz Yıldırım ve Mehmet ali Aydınlar'ın el sıkışıp öpüşmesi salondaki havası olumlu yönde değiştirdi. Vefa Küçük araya girerek, "İşte Fenerbahçe bu. Fenerbahçelilik bu. İki başkan adayımıza da gösterdikleri bu anlayıştan dolayı teşekkür ederim. Fenerbahçe'de her zaman dostluk olur. Herşey Fenerbahçe için, Fenerbahçe'nin gücü buradan bir kez daha ortaya çıktı" dedi.

Yaklaşık 15 dakika bir arada duran ikili daha sonra yerlerine geçti. Aziz Yıldırım yönetim masasına dönerken, Aydınlar tribüne oturdu.

Mosturoğlu: Gerçekten yoruldum

İşte Aziz Yıldırım'ın listesi