İşte o detay

İşte o detay
İşte o detay
Terim ile Drogba'nın basın toplantısında bir ayrıntı dikkati çekti. İkili, birbirlerinin imzası bulunan tişörtle basının karşısına çıktı.

Radikal.com.tr - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile yıldız futbolcu Didier Drogba, Şampiyonlar Ligi'nde yarın oynanacak Real Madrid maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Arena'da tarihe geçecek


Tecrübeli teknik adam, Fildişi Sahilli golcü ve kendi tişörtünde yer alan imza hakkında, "Yayıncı kuruluş ile röportaj yaparken Drogba'nın antrenman tişörtüne imza attım. Sonra 'Sen de benimkine imza at' dedim" ifadelerini kulandı.

Şampiyonlar Ligi rekorları

"ÇİFT HANELİ PUANLARA ULAŞMALIYIZ"

Real Madrid'i daha önce yendiklerini ve yine yenebileceklerini vurgulayan Drogba, "Bir önceki galibiyetimizi gol yemeyerek geliştirebiliriz. Grubun favorileriniz. Takım olarak iyi futbol oynamalıyız. Güçlü rakiplerimiz var, ama maç sahada oynanıyor. İyi oynayıp kazanmak ve gruptan çıkmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde umuyorum ki çok fazla gol atarım. Ama önemli olan takımım kazansın, ben gol atmasam da olur. İstatistiklerim önemli değil, önemli olan bunların sonuca yansıması" dedi.

Fatih Terim ise "Real Madrid'in favori olduğu bir grupta oynuyoruz. Her maçı bulunduğumuz konumdan çok daha yüksekte oynamak zorundayız. Gruptan çıkmak için çift haneli puanlara ulaşmayı umuyoruz. Ümit ederim bunu başarırız. Her şeye rağmen herkese kafa tutabiliriz. Dünyanın en iyi futbolcularından olan Cristiano Ronaldo ve Gareth Bale, Real Madrid'de. Geçen senenin belki de en önemli takımıyız. Geçen sezon Madrid'de iki penaltımız verilmedi, buradaki ilk gol ofsayttı. Kimse kolay teslim olacak bir Galatasaray beklemesin. Takımım yenilebilir de yenilirken de kafa tutacaktır" şeklinde konuştu.

Galatasaray'ın Devler Ligi performansı