İşte Önder Özen'in raporu

İşte Önder Özen'in raporu
İşte Önder Özen'in raporu
Beşiktaş Futbol Genel Direkötrü Zafer Önder Özen, takımla ilgili raporunu Başkan Fikret Orman'a iletti.

DHA - Beşiktaş 'ta Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile yönetim kurulu arasında Pazartesi günü yapılması planlanan toplantı, Başkan Fikret Orman'ın İstanbul dışında olması nedeniyle ertelenmişti. Özen, Akaretler'deki kulüp binasında dün gerçekleştirilen ve yaklaşık 4 saat süren toplantıda, futbol A takımı ile ilgili hazırladığı raporu yönetime sundu.

Beşiktaş'tan 8 bilet istedi


İyi ve verimli geçen bir kamp dönemini geride bıraktıklarını, takım içinde çok olumlu bir havanın olduğunu vurgulayan Özen'in, teknik heyet ve oyuncular arasında da iyi bir iletişim kurulduğunu belirterek, bir sol bek ile transferi noktalamayı planladıklarını yönetime iletti.

FERNANDES VE ALMEIDA'YA YENİ SÖZLEŞME

Beşiktaş ile bir sezon daha mukaveleleri bulunan Manuel Fernandes ve Hugo Almeida konusunda, iki oyuncunun da mukavelelerinin uzatılması kararı alındı. Bir süredir yeni sözleşme için görüşülen Fernandes ile büyük oranda anlaşma sağlanıldığı öğrenilirken, Portekizli oyuncunun istediği yıllık ücret ile yönetimin sunduğu teklif arasında az bir farkın kaldığı bildirildi. Almeida ile de yeni sözleşme imzalamaya karar veren siyah-beyazlı kulübün, iki oyuncuya en geç bir hafta içinde imza attırmaları bekleniyor.

YOLCU SAYISI 5

Şu anda kadrosunda 30 futbolcu bulunan siyah-beyazlılarda, teknik direktör Slaven Bilic'in isteği doğrultusunda 26 oyunculuk bir kadro oluşturulmasına karar verildi. Sol bek transferi sonrası 5 futbolcu ile yollar ayrılacak. Bu futbolcular için Bilic'in, iki gün içinde yönetime rapor sunacağı öğrenildi.

Bilic'ten Fernandes resti

İşte ilk hafta hakemleri