İşte PFDK'nın Sergen Yalçın kararı

İşte PFDK'nın Sergen Yalçın kararı
İşte PFDK'nın Sergen Yalçın kararı
Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, hakem İlker Meral'i hedef alan zehir zemberek açıklamaları nedeniyle ceza almadı.

RADİKAL - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği tarafından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilen Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a  ceza çıkmadı.

Sergen Yalçın: Ben yer miyim bunları...

Disiplin Kurulu toplantısından sonra yapılan açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Galatasaray maçı sonrası sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı PFDK'ya sevk edilen Yalçın için ceza tayinine yer olmadığına dair karar verildiği kaydedildi.

Genç teknik adam, 4-1 mağlup oldukları Galatasaray karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada, "Vasıfsız yabancı oyunculara bu kadar tolerans tanınırsa, bizim finale çıkma şansımız var mı? Oyun 3-1, 4-1 olduktan sonra düdükleri bize çalmaya başladı. İlker Meral sen kimi kandırıyorsun? Ben yer miyim bunları? Bir daha bu kupada A Takımla sahaya çıkmam, genç takımla çıkarım. Bu kadar aleyhe düdükler olur mu? Böyle mi ilerleyecek Türk futbolu?" ifadelerini kullanmıştı.

Sergen Yalçın çıldırdı! Şok küfürler...