İşte Podolski'nin yeni takımı

İşte Podolski'nin yeni takımı
İşte Podolski'nin yeni takımı
Avrupa basını, adı Galatasaray ile de anılan Lukas Podolski'nin Juventus ile anlaştığını ileri sürdü.

Galatasaray 'ın forvet arayışları kapsamında gündemine gelen Lukas Podolski için İngiltere, Almanya ve İtalyan basınında sıcak gelişmeler yaşandı. Avrupa , Alman oyuncunun Juventus ile anlaşmaya vardığını yazdı.

İngiliz basınında yer alan iddiaya göre, 29 yaşındaki oyuncu, kiralık olarak Juventus'a katılacak ve satın alma opsiyonu 10 milyon Euro olacak. İtalyan ve Alman kaynaklar da Juve'nin ilgisini doğrularken, devrede başka kulüplerin de olduğunu belirtti.

AMERİKA OPSİYONU DA VAR

Tecrübeli oyuncunun, Manchester City'nin Amerika projesi olan New York City'den de flaş bir teklif aldığı ve gelişen Amerika futboluna katılmak isteyebileceği kaydedildi. Öte yandan oyuncunun talipleri arasında gösterilen Wolfsburg'un devreden çıktığı, oyuncunun "Almanya'ya gidersem başka yerde oynamam" dediği Köln'ün de futbolcunun bedelini karşılayamayacağı ifade edildi.

İtalyan basını, Ünal Aysal'ın "Lukas Podolski’yi ben çok istiyorum ama kendisi teknik direktörümüz Prandelli’nin öncelikli isimlerinden biri değil" sözlerine rağmen, Galatasaray'ın girişimlerini sürdürdüğünü iddia etti. (Sporx.com)