İşte Sergen Yalçın'ın kararı

İşte Sergen Yalçın'ın kararı
İşte Sergen Yalçın'ın kararı
İlk teknik direktörlük deneyiminde Gaziantepspor'da başarılı bir grafik çizen Sergen Yalçın, kırmızı-siyahlı kulüpteki geleceğiyle ilgili açıklamalar yaptı.

12. haftada Gaziantepspor'un başına geçtikten sonra üst üste aldırdığı 4 galibiyetle kırmızı-siyahlıları ligin dibinden çıkararak üst sıralara tırmandıran çiçeği burnunda teknik direktör Sergen Yalçın, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalarda ayrılık sinyalleri vermişti. Başkanlık seçiminde mevcut başkan İbrahim Kızıl seçilemezse görevi bırakacağını ifade eden Yalçın, Vatan Gazetesi'nden Beyduhan Kenarcı'ya konuştu.

Kariyerinin hemen başındaki teknik adamın sözleri şu şekilde:
"Biz genç ve başarılı olmaya istekli bir ekibiz. Ancak birtakım sorunlar yaşıyoruz. Futbolcuların sezon başından beri alacakları olan toplam 15 milyon TL'nin 1 kuruşu bile ödenmedi.

" BEŞİKTAŞ 'TAN TEKLİF..."

Önümüzde kongre var; ne olacağı belli değil. Elimde çok iyi bir takım var, ama önümü görmek istiyorum. Bu nedenle Bursa ile oynadığımız maç bittikten sonra hemen İstanbul 'a gidiyorum. Biraz burada bekleyip Gaziantep'te ne olacağını görmek istiyorum. Kalıp kalmama kararımı buna göre vereceğim.

Beşiktaş'tan teklif falan almadım. Ben Gaziantep'te mutluydum. Ancak aynı şartlar sürerse ligin ikinci devresinde burada devam etmem. Bir hafta içinde durumum belli olur."