İşte Sneijder gerçeği!

İşte Sneijder gerçeği!
İşte Sneijder gerçeği!
Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, geçtiğimiz ay krize neden olan maaş konusunun çözüldüğünü açıklarken, aynı sorunun tekrar yaşanması halinde sözleşmeyi tek taraflı feshedeceklerini söyledi.

RADİKAL - Galatasaray 'da Ekim ayına damgasını vuran Wesley Sneijder krizi şimdilik son buldu. Yıldız '10 numara'nın menajeri Guido Albers, yeni yönetim tarafından gereken ödemelerin yapıldığını duyurdu, ama ilerleyen günler için önemli bir uyarıda bulundu.

280 milyon Lira'lık enkaz!

Hollanda basınına konuşan Albers, "Sneijder'in bir süre maaş sorunu yaşadığı doğru. Eğer paramız ödenmez ve başka bir takım bu parayı ödemeyi kabul ederse sözleşmeyi feshedebiliriz. Fakat bu yakın gelecekte mümkün görünmüyor. Çünkü şu anda maaş ödeniyor" dedi.

3.2 MİLYON EURO GARANTİ, 1.3 MİLYON EURO İMZA PARASI

2013 yılının Ocak ayında Inter'den Galatasaray'a transfer olan Sneijder, sarı-kırmızılı kulüpten yıllık 3.2 milyon Euro garanti ücret, her sezon 1.3 milyon Euro imza parası ve maç başı 25 bin Euro alıyor. Bonservisine 7.5 milyon Euro ödenen Hollandalı futbolcunun, Galatasaray ile 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Hakan Şükür'den Mourinho gerçeği!