İşte Teofanis Gekas gerçeği!

İşte Teofanis Gekas gerçeği!
İşte Teofanis Gekas gerçeği!
Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, 1-1 sonuçlanan Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Eski takımına rakip olan Mustafa Reşit Akçay, "Savunmamızı önde kurduk. Oyunu forse etmek istiyorduk. Waris ve Yusuf'un hücum yollarını kapatmayı hedefledik. Bunları da başardık. Ama gol pozisyonunu rakibe biz hazırladık. Karşılaşmadan beraberlikle ayrıldık. Trabzonspor 'la oynuyorsanız yenemiyorsanız yenilmeyeceksiniz" dedi.

Halilhodzic: Bavulumu toplayıp gitmeyi düşündüm


HER HAFTA FAZLADA 1 GÜN İZİN

Ligde 8 maçta 9 gole ulaşarak gol krallığı yarışındaki yerini sağlamlaştıran Teofanis Gekas'a haftanın 1 günü fazladan izin verdiklerini söyleyen Akçay, "Her hafta Gekas'a fazladan 1 gün izin veriyoruz. O gün istediğini yapabilir. İster idmana gel, ister gelme tatil yap, bu serbestlik senindir dedik" açıklamasını yaptı.

Gekas'ın topa vuruş tekniğine vurgu yapan Akhisar'ın hocası, "Takımda Gekas'tan savunmaya ve güvenliğe yönelik isteklerimiz oldukça az. Oyun planımızı tamamen onun özelliklerine göre kuruyoruz. Onun sihrini de vereyim. Rakipten uzaklaşarak oynuyor. Yumuşak ve etkili bir vuruş tekniği var. Bilal Kısa ile saha içinde çok iyi ikili ilişki sağlıyorlar. Güray'la da oyunda iyi anlaşıyorlar. O bizi taşıyor, biz de onu" ifadelerini kullandı. (DHA)

Trabzonspor yine berabere kaldı