İşte Veysel Sarı'nın yeni takımı

İşte Veysel Sarı'nın yeni takımı
İşte Veysel Sarı'nın yeni takımı
Galatasaray'da "gönderilecekler listesinde" yer alan Veysel Sarı, Kasımpaşa Kulübü ile anlaştı. İki İstanbul kulübünün anlaşması halinde, 26 yaşındaki futbolcu, ligin ikinci yarısında Kasımpaşa forması giyecek.

RADİKAL - Galatasaray Sportif A.Ş. Yöneticisi Ali Dürüst, TRT Spor'da katıldığı programda, transfer çalışmaları ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu konusunda samimi açıklamalarda bulundu.

Fernandao, Galatasaray'ı istiyor


İtalyan teknik adam Cesare Prandelli ile yolların ayrılmasının ardından Hamza Hamzaoğlu'nu takımın başına getirilme sürecini anlatan Dürüst, "Belçika'da otururken şunu düşünüyoruz olmuyor, bunu düşünüyoruz olmuyor. Abdurrahim Albayrak 'Benim aklıma Hamza Hamzaoğlu geldi' dedi. Hamza hoca ile hiç iletişimimiz yoktu. Öyle ki adamın babası ölmüş, ama haberimiz yoktu. 'Cenaze evindeyim' dedi bize, vallahi utandık" dedi.

"VEYSEL SARI, KASIMPAŞA'YA GİDECEK"

Takımdan gidecek oyuncuları açıklayan tecrübeli yönetici, "Veysel Sarı-Mustafa Pektemek takası düşünmüyoruz. Gazetelerde okudum 'Galatasaray santrafor alacak' diye. Yok öyle bir şey. Umut Bulut, Burak Yılmaz ve Goran Pandev var zaten. Tarık Çamdal'ı yollama düşüncemiz yok. Veysel Sarı büyük olasılıkla Kasımpaşa'ya gidecek. Görüşmeler sürüyor, takas yok" şeklinde konuştu.

Ali Dürüst, "Bursasporlu futbolcu Serdar Aziz'i resmen istemedik. Sadece bir düşüncemiz oldu, bu rakamlarda görüşmemiz mümkün değil. Aurelien Chedjou, Afrika Kupasına gidiyor diye bir stoper alma düşüncesindeydik. Ancak bu piyasada zor. Kadromuzda Koray Günter var, Hakan Balta var" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Yarsuvat, Sneijder'in fiyatını açıkladı