İtalya bu virajı dönmeli

Hafta sonunda Avrupa Şampiyonası elemelerindeki başarılı oyunumu sürdürmek dileğiyle sizlere ufak tefek yardımlarda bulunmak istiyorum.
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Hafta sonunda Avrupa Şampiyonası elemelerindeki başarılı oyunumu sürdürmek dileğiyle sizlere ufak tefek yardımlarda bulunmak istiyorum.
Kazakistan-Belçika: İki takımın da umudu yok. Sürpriz için Kazaklar denenebilir. Sadece zevk için bir kupon yapanlar yazmasın lütfen!
Finlandiya-Polonya: Lehistan, Portekiz'den puanla dönerek önemli bir iş yaptı. Şimdi, Finleri yenerek 'Olay bitmiştir' demek zorundalar.
Azerbaycan-Gürcistan: Hedefsizlerin maçında Gürcüler kazanır. Bu maç fikstürün ilk haftalarında olsa böyle düşünmezdim ama Gürcülere güvenin.


Büyütmek için tıklayınız

Norveç-Yunanistan: Yıllardan beri Türkiye kötü giderken diğer rakipler bizim işimize yarayacak skorlar alır. O yüzden Oslo'dan 'sıfır' çıkar.
Danimarka-Liechtenstein: Ev sahibi '2' handikapı geçecek güce sahip. Banko bulamayanlar için ideal.
İzlanda-K. İrlanda: Konuk ekibin Letonya'dan kötü bir sonuçla döneceğini sizlere söylemiştim. İzlanda, İspanya'dan aldığı bir puanla gururlu. İlk maçtaki gibi kazanan Adalılar olur.
Çek Cum.-İrlanda: İrlanda için eski Çekoslovakya uğurlu gelmeyecek. Son olarak Slovaklarla berabere kalıp iki puan kaybettiler. Çeklere de yenilirler.
Ukrayna-İtalya: İtalyanlar bu deplasmandan üç puanla dönemezse Euro 2008'i televizyondan takip edecek. Kendimi bildim bileli İtalya kritik virajlarda kaza yapmaz.