İtalya'dan Mancini açıklaması

İtalya'dan Mancini açıklaması
İtalya'dan Mancini açıklaması
İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Abete, Galatasaray Teknik Direktörü Mancini'nin milli takımın başına geçeceği iddialarına yanıt verdi.

Esma Çakır / Roma (DHA) - Giancarlo Abete, Brezilya’da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası ve İtalya Milli takımı'nın geleceğine ilişkin açıklamalarda bulundu.

'Drogba insan değil'


İtalyan SkyTG24 kanalına konuşan İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Abete, Roberto Mancini’nin milli takımın başına geçip geçmeyeceği yönündeki soruya, "Mancini? İngiltere'de muhteşem işler başardı. Kendisine bayılıyorum, harika bir teknik adam, ancak hepsinden daha çok Prandelli’yi beğeniyorum. Şimdiye kadar başka bir antrenörle temasa geçmedik" yanıtını verdi.

Prandelli ile işler iyi gitmeyene kadar da başka bir antrenörün adını telaffuz etmesinin söz konusu olmayacağını vurgulayan Abete, "Umarım Prandelli, 2014 Dünya Kupası’ndan sonra da bizimle kalır" dedi.

'ÖZEL MADDE' İDDİASI

Roberto Mancini’nin, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’dan İtalya Milli Takımı’nı çalıştırabilmek için izin istediği, bu yönde bir teklif gelmesi halinde, sarı-kırmızılı takımı bırakmasına olanak sağlayacak maddenin de sözleşmede yer almasını istediği iddia edilmişti.

Locada Ibrahimovic sohbeti

'Aysal bilmediği işe karışmasın'