"İyi bir darbe aldık"

"İyi bir darbe aldık"
"İyi bir darbe aldık"
Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, 2-0'lık Kardemir Karabükspor yenilgisini değerlendirdi.

KARABÜK (AA) - Lige iyi hazırlardıklarını ancak ligin havasının başka olduğunu gördüklerini belirten Şota Arveladze, "İyi bir darbe aldık. İyi ki ilk maç , son maç değil" ifadelerini kullandı.

'Paşa'lar gibi


Kaleci Jan Andreas Isaksson, maçın zor geçtiğini, ilk devrede iki takım için gol fırsatı olmamasına karşın kornerden rakiplerinin öne geçtiğini aktardı.

Oscar Scarione de Kardemir Karabükspor'un daha agresif futbol sergilediğini, rakip defansın da iyi oynadığını kaydetti.

"NASIL BİTİRDİĞİNİZ ÖNEMLİ"

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Kasımpaşa'yı 2-0 yendikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, lige kazanarak başlamanın önemli olduğunu söyledi.

Maçta iyi bir oyun sergilediklerini ifade eden Kafkas, "Kasımpaşa gibi iyi bir ekip karşısında kazanmak önemli. Bizi bu mutlu etti, ama lige nasıl başladığınız değil, nasıl bitirdiğiniz önemli. Çok tecrübeli oyuncuların yanına genç oyuncuları transfer ettik. Umarım takımımız ilerleyen haftalarda daha iyi olacak" diye konuştu.

Oyunculardan İlhan Parlak, sezonun ilk maçının kendilerini için çok önemli olduğunu, lige iyi başlayıp iyi bitirmek istediklerini belirtti.

Kasımpaşa gibi zorlu bir rakip karşısıında iyi mücadale ettiklerini vurgulayan Parlak, hocalarının istediğini sahaya yansıttıklarını dile getirdi.

Lomana Lualua da ligi iyi bir başlangıç yaptıklarını, 3 puan almaktan mutluluk duyduklarını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Karabükspor

  ,

  Oyun

  ,

  gol

  ,

  genç

  ,

  maç