'İyi ki Lincoln'ü almışız'

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Lincoln'e övgüler yağdırarak, "Geldiği günden bu yana beklediklerimizin çok üstünde pozitif enerji yaymaya başladı.

İSTANBUL - Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Lincoln'e övgüler yağdırarak, "Geldiği günden bu yana beklediklerimizin çok üstünde pozitif enerji yaymaya başladı. Takım arkadaşları ve bizler kendisini çok seviyoruz. İyi ki almışız" diye konuştu.
Ankaraspor'la bu hafta sonu ligde önemli bir maç yapacaklarına da değinen Sezgin, takımdaki sakatlıklarla ilgili olarak da şöyle konuştu: "Ayhan bir ameliyat geçirdi. İki hafta sonra çalışmalara başlayacak. Okan'ın geçirdiği ameliyat var, kemik ödemi bulunuyor. Hafif hafif koşulara başlaması bekleniyor. Sabri için altı haftalık dönem gerekiyor, aksilik olmadığı takdirde gelecek hafta koşulara çıkacak. Hasan Şaş ise iki gün önce antrenmanda sakatlandı, korktuğumuz başımıza gelmedi, beklediğimizden iyi çıktı."
Öte yandan Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, guatr ameliyatı oldu. Polat, başarılı geçen operasyonun ardından dinlenmeye alındı.