Jermaine Jones imzayı attı

Jermaine Jones imzayı attı
Jermaine Jones imzayı attı
Beşiktaş, Schalke 04'ten Jermaine Jones'un sezon sonuna kadar kiralandığını Borsa'ya bildirdi. Oyuncuya yarım sezon için 700 bin euro verilecek.

Siyah-beyazlı kulüpten Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:
"Schalke 04 kulübü ile Jermaine Jones'un Profesyonel Futbol Takımımıza transferine ilişkin anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, kulübe fesih bedeli olarak 200,000 Avro ödenecektir.
Oyuncu ile;
1. 2013-2014 sezonunun sonuna kadar 700,000 Avro garanti ücret karşılığında anlaşılmıştır.
2. Şirketimizin oyuncunun kontratını 2014-2015 ve 2015-2016 sezonları için tek taraflı 2 sene uzatma hakkı bulunmaktadır. Bu takdirde oyuncuya her sezon için 1,800,000 Avro garanti ücreti ve 10,000 Avro maç başı ücreti ödenecektir."

"Beşiktaş Cenk Tosun'u kafaladı!"


"TEKLİFİ ALDIĞIMDA ÇOK HEYECANLANDIM"

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde İstanbul 'a gelişinde yaptığı açıklama yer alan Jermaine Jones, çok mutlu olduğunu, sağlık kontrollerinin de olumlu sonuçlanmasıyla yeni takımına kavuşmak için sabırsızlandığını ifade etti.

Almanya doğumlu ABD 'li milli futbolcunun ifadeleri şöyle:
"Burada olmaktan çok mutluyum. İlk teklifi aldığımda gerçekten çok heyecanlandım. Çok iyi taraftarı olan bir kulübe geldim. Fazla taraftarı olan bir kulüp ve görüntülerini internetten inceledim. Sağlık kontrolleri de olumlu geçecek ve onlara bir an önce kavuşmak için sabırsızlanıyorum."

Beşiktaş'tan Olimpiyat uyarısı