Jimmy Durmaz'dan Olympiakos'a ret

Jimmy Durmaz'dan Olympiakos'a ret
Jimmy Durmaz'dan Olympiakos'a ret
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Jimmy Durmaz'ın transferi konusunda Olympiakos ile anlaştıklarını, ancak futbolcunun Yunan ekibinin teklifini kabul etmediğini söyledi.

ANKARA - İlhan Cavcav, Olympiakos'un Türkiye 'de yerli statüsünde oynayan ve İsveç Milli Takımı'nda da forma giyen Jimmy Durmaz'ı transfer etmek için kırmızı-siyahlı kulübe teklif yaptığını ifade etti.

Gençlerbirliği ve Olympiakos'un futbolcunun bonservis bedeli konusunda anlaşma sağladığını kaydeden Cavcav, "Ancak Jimmy Durmaz, Olympiakos'un kendisine teklif ettiği miktarı kabul etmediğini bize iletti" diye konuştu. Cavcav, başarılı oyuncuya teklif edilen miktar hakkında bilgisinin bulunmadığını söyledi.

Futbolcunun kabul etmemesi üzerine iki kulübün anlaşmasının bir şey ifade etmediğini dile getiren tecrübeli başkan , "Transfer döneminin bitmesine daha 40 gün var. Bakalım bu 40 gün bize ne gösterecek?" ifadelerini kullandı.

Başkent ekibiyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Jimmy Durmaz'ın kalması durumunda kırmızı-siyahlı yönetimin genç futbolcuya yeni anlaşma önereceği öğrenildi. (AA)