John Carew: 2-1 kazanacağız

Norveç Milli Takımı'nın en büyük gol silahı eski Beşiktaşlı John Alieu Carew, Türkiye'yi 2-1 mağlup edeceklerini iddia etti. Kariyerini Aston Villa'da sürdüren yıldız futbolcunun maçla ilgili düşünceleri şöyle:

FRANKFURT - Norveç Milli Takımı'nın en büyük gol silahı eski Beşiktaşlı John Alieu Carew, Türkiye'yi 2-1 mağlup edeceklerini iddia etti. Kariyerini Aston Villa'da sürdüren yıldız futbolcunun maçla ilgili düşünceleri şöyle: "Türkiye, Yunanistan zaferinden sonra zafer sarhoşu olabilir ve kendisine çok güvenebilir. Biz kendi gücümüzü kullanarak Türkiye'nin bu zaafından yararlanmak istiyoruz. Tümer en iyi bildiğim oyuncu, ayrıca Servet'e karşı oynamak oldukça zor. Bunların yanı sıra Türkiye çok iyi ve kaliteli oyunculara sahip."
Carew, zorlu maçın yanı sıra eski takımı Beşiktaş'la da ilgili düşüncelerini aktarırken "Türkiye'de Beşiktaş'tan başka takımda forma giymem" dedi. Türkiye'den resmi bir teklif almadığını vurgulayan Carew, "Ama benimle ilgilendiklerini duydum. Türkiye'de tek büyük var o da Beşiktaş. Taraftarı da çok büyük. Halen beni anmaları benim için büyük bir onur. Bir gün Türkiye'ye dönersem Beşiktaş'a dönerim"
ifadelerini kullandı. (Spor Servisi)