Jones: Bu adam ben miyim?

Jones: Bu adam ben miyim?
Jones: Bu adam ben miyim?
Beşiktaş'ın ABD'li futbolcusu Jermaine Jones, "İnsanlar 'Jones deli gibi oynuyor, çok sert' dediklerinde onlara hak verdiğim oluyor" dedi.

İSTANBUL - Jermaine Jones, siyah-beyazlı kulübün aylık çıkan Beşiktaş Dergisi'nin Nisan ayı sayısında yer alan röportajında, "Beşiktaş taraftarları ile aynı takımın bir parçası olmak gurur verici" ifadelerini kullandı.

Fernandes'e ameliyat izni çıkmadı


Beşiktaş semtini sevdiğini vurgulayan tecrübeli futbolcu, "Kartal Yuvası'na çocuklarım için birkaç defa forma almaya gittim. Sonra 'Kazan' diye bir mekana gittim. Taraftarlarımızın favori mekanlarını ve semtin insanlarının sürekli takıldığı ortamları görmek iyi geldi" siya konuştu.

Futbol stiliyle ilgili açıklamalarda bulunan Jones, "Bazen kendimi televizyonda izlediğimde 'bu adam ben miyim?' diye şaşırıyorum. Yani insanlar 'Jones deli gibi oynuyor, çok sert' dediklerinde onlara hak verdiğim de oluyor. Yapacak bir şey yok, bu benim karakterim ve kaybetmeye tahammül edemiyorum. Sahada farklı bir insana dönüşüyorum" dedi.

Futbol Genel Direktörü Önder Özen'in kendisine büyük destek verdiğini kaydeden Jermaine Jones, şunları kaydetti:
"Bu güveni boşa çıkarmak istemiyorum ve bu kötü dönemi atlatma sürecinde olduğumu söyleyebilirim. Benim için önemli olan bana güvenmeleridir ve gerçekten de bu güveni hissedebiliyorum. Bu olumsuz dönem geride kaldı, taraftarlarımız emin olsun." (AA)

Fikret Orman taraftara seslendi