Jones'tan Beşiktaş'a veda!

Jones'tan Beşiktaş'a veda!
Jones'tan Beşiktaş'a veda!
Jermaine Jones, yeni sezonda kesin olarak Beşiktaş'ta oynamayacağını açıklarken, Süper Lig'de başka bir kulübe gidebileceğinin sinyalini verdi.

A Milli Takım'ın Amerika Birleşik Devletleri ile oynadığı maçın ardından NTV Spor muhabiri Erbatur Ergenekon’a konuşan Jermaine Jones, yeni sezonda siyah-beyazlı kulüpte olmayacağını söyledi.

Tadic'ten Beşiktaş'a ret!


" TÜRKİYE ’DE KALABİLİRİM AMA BU BEŞİKTAŞ OLMAYACAK"   

Beşiktaş ile ilgili ne düşünüyorsun? Yarım sezon oynadın, performansından memnun kaldın mı? Beşiktaş’ta kalmayı düşünüyor musun?
“İki sorunuz var. İlk olarak benim için kolay değildi, geldiğimde sakattım. İlk haftalarda sakatlandım, dönüşüm kolay olmadı. Diğer soruya gelecek olursak Beşiktaş’ta kalacağımı düşünmüyorum. Bazı teklifler var, Türkiye’de kalabilirim ancak bu Beşiktaş olmayacak.

“BENİ BURADA TUTMA ŞANSLARI VARDI AMA KAYBETTİLER”

Beşiktaş dışında başka bir kulüple görüşmen oldu mu? Beşiktaşlı yetkililerle görüştün mü? “Önder Özen ile konuştum, o her şeyi biliyor. Slaven Bilic biliyor. Başkan ile görüştüm. Beşiktaş’ın bonservisimi alma opsiyonu var. Bunu yapmadılar. Beşiktaş’ın bir adım atmasını bekledim. Onlara bekleyeceğimi söyledim. Beni burada tutma şansları vardı ancak bunu kaybettiler. Şimdi önümde Dünya Kupası var. Kararımı kupadan sonra vereceğim."

İşte Beşiktaş'ın rakipleri