Josef'in imzasına Terraneo damgası

Josef'in imzasına Terraneo damgası
Josef'in imzasına Terraneo damgası
Yeni sezon hazırlıklarını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe'de bugün Josef de Souza için imza töreni düzenlendi. Sportif Direktör Giuliano Terraneo'ya yöneltilen bir soru törene damgasını vurdu.

RADİKAL - Brezilyalı futbolcu Josef de Souza'nın imza töreninde, Sportif Direktör Giuliano Terraneo da yer aldı. Fenerbahçe 'nin flaş transferlerinde büyük katkısı olan ve sosyal medyada sarı-lacivertli taraftarların en çok konuştuğu isim olan İtalyan futbol adamı, basın toplantısında da bu esprilerle karşılaştı.

Fenerbahçe'nin Krasic kararı

NTV Spor Muhabiri Onur Tuğrul'un, "Sabah oynanan maçtan sonra 2 arkadaşımızı bulamıyoruz. Acaba onları da transfer etmiş olabilir mi?" şeklindeki sorusu, eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu. Terraneo, bu soruya "Onları başka takıma aldım" yanıtını verdi.

Fenerbahçe teknik heyeti ve basın mensuplarını karşı karşıya getiren maçı, sarı-lacivertli takımın teknik heyeti 7-4 kazandı. Yaklaşık 40 dakika süren karşılaşmada teknik direktör Vitor Pereira'nın yanı sıra yardımcıları Filipe Almeida, Luis Miguel, Pedro Ribeiro, Paolo Orlandoni ile idari menajer Hasan Çetinkaya forma giydi. 

Van Persie için şoke eden iddia!


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Van

  ,

  Fenerbahçe

  ,

  spor

  ,

  Sabah

  ,

  Flaş

  ,

  İddia

  ,

  NTV

  ,

  muhabiri

  ,

  sosyal

  ,

  forma

  ,

  Karşı