Juan Veron Chelsea'de

Rus işadamı Roman Abramovich tarafından satın alındıktan sonra, transferde Avrupa'nın en çok para harcayan kulübü haline gelen Chelsea, son bombasını Manchester United'dan Juan Veron'un alarak patlattı.

LONDRA - Rus işadamı Roman Abramovich tarafından satın alındıktan sonra, transferde Avrupa'nın en çok para harcayan kulübü haline gelen Chelsea, son bombasını Manchester United'dan Juan Veron'un alarak patlattı. Manchester'a iki yıl önce Lazio'dan transfer edilen ancak bu külüpte bir türlü bekleneni veremeyen Arjantinli orta saha oyuncusunun bonservisi için Chelsea 15 milyon pound (yaklaşık 33.7 trilyon lira) ödeyecek. 28 yaşındaki Veron'un yeni kulübüyle dört yıllık sözleşme imzalayacağı ve kontrat toplamının 10 milyon pound'u (22.5 trilyon lira) bulduğu açıklandı. Geçtiğimiz yıl Manchester United menajeri Alex Ferguson'la yıldızı barışmayan Veron, sezon öncesi takımının Amerika'da oynadığı hazırlık maçlarında çok formda görünmüştü.
Tranfer atağına Real Madrid'den Geremi, Southampton'dan Wayne Bridge, Blackburn'den Damien Duff'u alarak başlayan Chelsea'nin, şimdi de gözünü West Ham'dan Joe Cole'a diktiği bildiriliyor.