Kadlec derbi için iddialı konuştu

Kadlec derbi için iddialı konuştu
Kadlec derbi için iddialı konuştu
Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusu Michal Kadlec, 18 Ekim Cumartesi günü Galatasaray ile yapacakları derbiyle ilgili, "Kazanmaya gidiyoruz" dedi.

İSTANBUL - Kulüp televizyonu FBTV'ye açıklamalar yapan Michal Kadlec, hem kendileri hem de Galatasaray için yılın en önemli maçlarından birisi olduğunu kaydederek, "Derbiler her zaman farklı özellikleri olan, bambaşka geçen maçlardır. Önemli geçen karşılaşmalardır. Oraya kazanmaya gidiyoruz. Galatasaray karşısında kazanmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'in 5. haftasında, Bekir İrtegün'ün kırmızı kart görmesi nedeniyle ikinci yarısında 10 kişi mücadele ederek 2-1 kazandıkları Torku Konyaspor maçında iyi bir mücadele ortaya koyduklarını vurgulayan Çek futbolcu, "Geçen hafta son derece iyi bir takım ruhu ortaya koyduk. Büyük takım olduğumuzu gösterdik. 10 kişiyle kazanmak, zorlu bir karşılaşmadan galip ayrılmak kolay değildi. Fakat bunu başardık. Bir arada kalarak, birbirimize tutunarak bunu başardık. Şimdi önümüzde Galatasaray maçı var. Zorlu bir karşılaşma olacak ama bu maçtan da 3 puanla ayrılmak tek hedefimiz" şeklinde konuştu. (AA)