Kadlec'ten o habere tepki

Kadlec'ten o habere tepki
Kadlec'ten o habere tepki
Fenerbahçe'nin Çek oyuncusu Kadlec, milli takım kampında yaptığı açıklamaların farklı şekilde yansıtıldığını belirterek, "Bir cümlemi çekip bambaşka hale getirmişler" dedi.

İSTANBUL - Çek Cumhuriyeti Milli Takımı'nın kampında bulunan Michal Kadlec, Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesine yaptığı açıklamada, röportajda söylediği şeylerin farkı bir noktaya çekildiğini ileri sürerek, "Bana '3 haftadır oynuyordun, 3 hafta üst üste oynayan bir oyuncu olmana rağmen bu hafta oynamadın. Hocan seninle neden oynamadığına dair bir konuşma yaptı mı?' şeklinde bir soru soruldu. Ben de gayet normal olarak hocayla aramızda böyle bir konuşma geçmediğini söyledim ama haberlerde anlatıldığı gibi taktikle, hocanın kararlarıyla ilgili hiç bir şey söylemedim" ifadelerini kullandı.

Ersun Yanal için şok sözler


Kadlec, teknik direktörleri Ersun Yanal ile iletişim sorunu olduğuna dair bir şey de söylemediğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Ben böyle bir oyuncu değilim, bunu da beni tanıyan herkes çok iyi bilir. Hiçbir zaman hocasının kararını sorgulayan bir oyuncu olmadım, olmam da. Ayrıca iletişim sorunumuz olduğuna dair veya o anlama gelebilecek de bir şey de söylemedim. Bir cümlemi çekip bambaşka hale getirmişler. Bunu anlamak da maalesef mümkün değil. Milli takıma her gittiğimde, bu tarz yalan yanlış haberler çıkarılmasından son derece rahatsız olduğumu herkesin bilmesini istiyorum. Biz bu sene şampiyon olacağız, bunun için çalışıyoruz. Başka şeylerle uğraşacak zamanımız yok." (AA)

Fenerbahçe'den Yargıtay açıklaması