Kadro yine değişiyor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, iki hafta içinde dördüncü maçını oynayacak takımda bazı futbolcularını dinlendirecek. Bra-tu ve Petre'nin Konyaspor maçında olduğu gibi Adanaspor önünde de ilk onbirde çıkması bekleniyor.

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, iki hafta içinde dördüncü maçını oynayacak takımda bazı futbolcularını dinlendirecek. Bra-tu ve Petre'nin Konyaspor maçında olduğu gibi Adanaspor önünde de ilk onbirde çıkması bekleniyor. Günü tek idmanla geçiren Sarı-Kırmızılı takımda, sakatlıkları süren Ergün, Abdullah, Lukunku, Ömer, Orhan ve Ümit çalışmaya katılmadı.
Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde dördüncü hakem olarak görev yapan Mustafa Çulcu, Hasan Şaş'ın gördüğü kırmızı kart nedeniyle MHK tarafından dinlendirilecek. Çulcu'ya, ligin üçüncü haftasındaki Beşiktaş-Ankaragücü maçında Zago'yu oyundan atmadığı için bir aydır maç verilmiyordu. Tecrübeli hakemin asgari bir ay daha yeşil sahalardan uzak kalacağı kaydedilirken, yıl sonunda FIFA listesinden çıkarılmasına kesin gözüyle bakıldığı belirtildi.
Galatasaray'ı, geçen ve bu sezonki hazırlık döneminin öyküsünün anlatıldığı, 'Eski Açık Sarı Desene' adlı film, 10 Ekim Cuma günü vizyona girecek. Filmin başrollerinin kulüp yöneticileri, Terim, futbolcular ve tüm Galatasaraylı taraftarca paylaşıldığı açıklandı. Filmde, futbolun mutfağı olarak bilinen soyunma odası başta olmak üzere, tüm diğer özel yerleri milyonlarca taraftarıyla paylaşıyor. (Spor Servisi)