'Kadromdan memnunum'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takıma yapılan takviyeyle daha iddialı bir kadroya kavuştuğuna inanıyor. Devre arasında yapılan transferlere değinen Terim, geleceği düşünerek bazı değişikliklere gittiklerini vurguladı:
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takıma yapılan takviyeyle daha iddialı bir kadroya kavuştuğuna inanıyor. Devre arasında yapılan transferlere değinen Terim, geleceği düşünerek bazı değişikliklere gittiklerini vurguladı: "Ali Lukunku, hava toplarına çok hakim. Revivo uzun süredir eksikliğini duyduğumuz 10 numaraya uygun bir aday. Xavier defansın her yerinde görev yapabilecek dünya çapında kariyeri olan bir futbolcu. Suat Usta, Volkan ve Aykut gibi gençler ise gelecekte takıma faydalı olacaklar. Kadromdan çok memnunum. İkinci yarıda Beşiktaş ile aramızdaki puan farkını kapatmak için elimizden geleni yapacağız. İkinci yarı çok çekişmeli geçecek. Bu devrede iyi futbol oynayıp, her maçımızı kazanmak için mücadele edeceğiz."
Sarı-Kırmızılı takımın içinde herhangi bir sıkıntı olmadığını vurgulayan tecrübeli hoca, "Oyuncularımla her zaman konuşurum. Onlar beni çok iyi tanırlar. Benim hiçbir sözüme alınmazlar. Ne Fatih Terim değişmiştir, ne de oyuncularım... Biz başarının güven ve dayanışma ortamında kazanılabileceğini çok iyi biliyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.
Yasaklı taraftar kalmadı
Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Kadıköy'de oynanan maç sonrası İstanbul Emniyeti tarafından bir yıl süreyle statlara girmesi yasaklanan Sarı-Kırmızılı taraftarlara yönelik yasağın kaldırıldığı bildirildi. Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, 'Genç Galatasaray Derneği Yönetim Kurulu üyelerine uygulanan yasağın kaldırıldığı, yetkili makamlar tarafından kulübümüze bildirilmiştir' denildi.