Kafasında bin bir soruyla

Galatasaray Teknik Teknik Direktörü Fatih Terim, bu haftayı beyin jimnastiği yaparak geçirdi...
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Teknik Direktörü Fatih Terim, bu haftayı beyin jimnastiği yaparak geçirdi... 'Hasan ve Baliç'in yokluğunda solda kim oynayacak?', 'Volkan cezalı, Cihan sakatlıktan yeni çıktı. Orta saha kurgusu nasıl olmalı?', 'Rakip çok formda, son yedi maçın altısını kazandılar. Onları nasıl durdurmalıyım?'... İşte tüm bu sorular Terim'in kafasını kurcalıyor. Ankaragücü ile oynanacak hayati maç öncesi sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle sahaya çıkaracağı onbire bir türlü karar veremiyor.
Futbolcularının idmanlarda sergileyeceği performansa göre kadroyu ortaya çıkarmayı planlayan Terim'in, ilk onbirde revizyona gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Deneyimli teknik adamın, en çok kararsız kaldığı isim ise Haim Revivo. İsrailli yıldızı oynatıp oynatmama konusunda ikilem yaşayan Terim'in, son kararını bugünkü taktik idmanda vereceği öğrenildi.
Öte yandan Sarı-Kırmızılılar'ın gelecek sezon oynamayı planladıkları
Atatürk Olimpiyat Stadı ile ilgili gelişmelerin hafta sonu netlik kazanması bekleniyor. Biletix firması yetkilileriyle statta incelemelerde bulunan yönetici Orhan Yüzen'in, kombine bilet fiyatlarıyla ilgili çalışmalar yaptığı, sezonluk kart fiyatlarının hafta sonuna kadar belirleneceği kaydedildi.