Kafkas: Bizlere de çok şey oluyor

Kafkas: Bizlere de çok şey oluyor
Kafkas: Bizlere de çok şey oluyor
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, "Hep büyük takımlar bazı şeyleri dile getiriyor. Aslında bizlere de çok şey oluyor" dedi.

KARABÜK - Spor Toto Süper Lig ekibi Kardemir Karabükspor, ligin 9. haftasında sahasında oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktör Tolunay Kafkas yönetiminde Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda teknik çalışıldı.

Yaklaşık 2 saatlik idmana sakatlıkları süren Ahmet İlhan Özek, Emre Özkan, Viola ve Sow katılmazken, Erkan Kaş ve İbrahim Serdar takımdan ayrı koştu.

Kafkas, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen hafta Torku Konyaspor maçını kaybettikleri için üzgün olduklarını, o maçı geride bıraktıklarını ve Galatasaray maçına odaklandıklarını söyledi.

Sakatlıklar nedeniyle şimdiye kadar istediği ilk 11'i sahaya sürme şansı bulamadığını kaydeden Kafkas, içinde bulundukları durumun iyi olmadığını, bedel ödeyecek kişinin kendisi olduğunu ifade etti.

Sakatlıklar yanında hakem hatalarından da mağdur olduklarını belirten Kafkas, "Hep büyük takımlar bazı şeyleri dile getiriyor. Aslında bizlere de çok şey oluyor. Biz Türk futbolunun hem ilerlemesi hem de gelişmesi için bir şeyler söylemiyoruz ama her takımın başına çok şeyler geliyor. Bizim başımıza daha çok şey geliyor. Mesela Konya'da yenilen gol. Bir sürü şey var. Biz bunları hiçbir zaman dile getirmiyoruz" diye konuştu. (AA)