Kafkas: Çok ciddi hatalar yapıyoruz

Kafkas: Çok ciddi hatalar yapıyoruz
Kafkas: Çok ciddi hatalar yapıyoruz
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, 2-2 berabere kaldıkları Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Tolunay Kafkas, Gençlerbirliği maçı sonrası yaptığı açıklamada, "İki devreli bir oyun oldu. Oyuna kötü başladık, istediklerimiz yapamadık" dedi.

Gençlerbirliği'nin iki kontrataktan gol bulduğunu belirten Kafkas, "İkinci devre tam tersi pozisyon vermeyen, baskılı oynayan bir Karabükspor vardı. Sıkıntılarımızın en başında oyuncularımızın sakat olması, dönüşleri özellikle hücumda hattında bize sıkıntı yaratıyor. Rotasyon yapma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Geçen seneki en büyük özelliğimiz az gol yiyorduk, gol atıyorduk. Bu sene çok ciddi hatalar yapıyoruz. Bunun üzerine daha çok çalışıp az hatalar yapmaya gayret edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Kafkas, "İlk yarıda İrfan Buz ile aranızda bir gerginlik yaşandı. Nedeni neydi?" şeklindeki soru üzerine, "Bizim oyuncumuza bir şeyler söyledi. Ben de ona bir tepki gösterdim. Ben rakip oyunculara ne kadar saygı duyuyorsam aynı saygıyı da kendi oyuncularımız için bekliyoruz. Böyle bir şey kabul edilemez" diye konuştu. (DHA)