Kafkas: Farklı duygular

Kafkas: Farklı duygular
Kafkas: Farklı duygular
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Süper Lig'in 4. haftasında oynayacakları Trabzonspor maçı hakkında konuştu.

AA - Kardemir Karabükspor , deplasmanda karşılacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarına teknik direktör Tolunay Kafkas yönetiminde başladı.

Milli maç için verilen arayı iyi değerlendirdiklerini belirten Kafkas, "Önümüzde çok zorlu deplasman maçlarımız var. Bu maçlara hazır olma gayreti içerisindeyiz. Her gün oyunumuzu daha çok geliştirmenin, daha iyi olmanın gayreti içerisindeyiz. Haddimizi de biliyoruz.Bu sene çok ağır bir yük vardı. Şu ana kadar gelinen durumdan oldukça memnunum. Fakat bunu devam ettirmek gerekiyor. Bu sene kabuk değiştiriyoruz. Özellikle oyun anlamında bu kabuğu değiştirirsek çok farklı hedeflere koşabiliriz. Bu sene ligde herkes herkesi yenebilecek bir durumda. Özellikle bazı takımlar çok iyi transferler yaptı. Onun için çok dikkatli olmak lazım" diye konuştu.

Trabzonspor maçına farklı duygularla çıkacağını ifade eden Kafkas, "Bu maç önemden ziyade farklı duygularla çıkacağım bir maç. Fakat sonuçta bir maç. Ligin henüz daha başı. Çok artısı, eksisi olacağını düşünmüyorum. İyi oynayanın, hak edenin kazanmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Kafkas, Werder Bremen'den transfer edilen Akpala ile birlikte sekiz yabancı oyuncularının olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Bunlardan ikisini tribüne göndereceğiz. Maçına göre de belli stratejilerle bunu devam ettireceğiz. Akpala aramıza katıldı. Takımından antrenmanlı geldi. Bir sorunun olacağını düşünmüyorum. Lua Lua ise ailevi sorunlarından dolayı ülkesine gitti. Hafta içi bizimle birlikte olacak."