Kafkas: Hedef ilk 10

Kafkas: Hedef ilk 10
Kafkas: Hedef ilk 10
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, bu sezon ligde ilk 10 takım arasında olmayı hedeflediklerini bildirdi.

KARABÜK (AA) - Tolunay Kafkas, takımın yeni bir yapılanma içinde olduklarını bu nedenle zamanla hedefleri büyüteceklerini söyledi.

Özellikle tesisleşmeye önem verdiklerini vurgulayan Kafkas, "Kardemir Karabükspor için şu anda en önemli şey tesisleşmek. Bunun adımları yavaş yavaş atılıyor. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Mutlaka bir santrafor almamız lazım. Bu alanda bir yabancı oyuncuyu mutlaka takıma getireceğiz. Bu transferi yapmak kolay değil. En iyisini almak için uğraş veriyoruz. Birde sağ kanat oyuncusu arıyoruz. Bu sezon ligde ilk 10 içinde olmayı hedefledik. Ancak bununda üzerinde bir yerde olmak için çalışacağız. Üzerine koya koya büyüyerek ilerleyen yıllarda Avrupa kupalarını hedefliyoruz" diye konuştu.

Kafkas, hafta sonu sahalarında oynayacakları Kasımpaşa maçının hazırlıklarına devam ettiklerini belirterek, "Kasımpaşa ligin zorlu ekiplerinden. Şampiyonluğa oynayacak bir kadroya sahipler. Bu maç bizim için önemli. Bu maçı kazanırsak önümüz açık olacaktır. Kaybedersek de sorun değil. Genç ve tecrübeli oyuncularımız kaynaşacak ve ilerleyen haftalarda daha iyi olacak."


  ETİKETLER:

  Karabükspor

  ,

  Avrupa

  ,

  sezon

  ,

  genç

  ,

  maç

  ,

  hafta sonu