Kafkas'tan LuaLua tepkisi

Kafkas'tan LuaLua tepkisi
Kafkas'tan LuaLua tepkisi
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Trabzonspor karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyeti değerlendirdi.

Tolunay Kafkas, oyun planlarını Trabzonspor'a geniş alan bırakmamak şeklinde yaptıklarını belirterek, "Büyük bölümde bunu başardık. Bir anlık hatamız maçı kaybetmemize neden oldu" dedi.

Henrique lige 'merhaba' dedi

Hücum anlamında daha önce organize ettikleri atakları geliştiremediklerini ifade eden Kafkas, "Maalesef bunun nedeni de orta sahamızın bugün etkisiz olmasıydı. Trabzonspor'a Avrupa kupası maçında başarılar diliyorum. Ligdeki durumumuz gayet iyi, düzelecek bir durum yok, iniş çıkışlar olabiliyor. Önümüzdeki hafta bunu telafi edecek her maçı, takımı yenecek güçte bir takımız" ifadelerini kullandı.

Kafkas, oyundan alınışına sinirlenerek formasını yere atan LuaLua konusunda ise, "Hiçbir oyuncu sahadan çıkmak istemiyor, kalmak istiyor doğal olarak. Bunun neticesinde yapmış olduğu hareket var, cezasız kalmaması mümkün değil. Aile içinde bunu hallederiz, ama gerekli cezayı da alacak" diye konuştu.

Trabzonspor ile ilgili kendisine sorulan sorulara yanıt vermeyen Kafkas, 'Bir kırgınlığınız var mı?" şeklindeki bir soru üzerine de "Onlar geride kaldı, geçti gitti" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Trabzonspor

  ,

  Oyun

  ,

  Bugün

  ,

  Aile

  ,

  Avrupa

  ,

  Sahadan