Kalli: Her gün idmana çıkamam

Galatasaray'ın Alman teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kölner Stadt-Anzeiger gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı. "Türk futbolcuları disiplinli.

KÖLN - Galatasaray'ın Alman teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kölner Stadt-Anzeiger gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı. "Türk futbolcuları disiplinli. Avrupa'da zirveye oynayacak potansiyelleri var. Ancak bu potansiyel yeterli şekilde kullanılamıyor" diyen Kalli, futbolcuların idmanlarda istekli kabiliyetli olduklarını, ancak sonuca ulaşmak için daha fazla çaba harcamaları gerektiğini ifade etti.
Feldkamp, ilerleyen yaşından dolayı idmanlarda her gün bulunmasının mümkün olmadığını belirterek, "İlk idmanlarda her şeyi göstermek ve olayın içinde olmak istiyordum. Ancak maalesef bu mümkün değil. Kendimi frenlemeliyim" diye konuştu.
Morientes'le flört ediyorlar
Galatasaray, kadrosuna yeni bir yıldızı katmanın hesaplarını yapıyor. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Valencia'da forma giyen Fernando Morientes'e Sarı-Kırmızılı formayı giydirmek için büyük bir çaba içine girdi. 31 yaşındaki oyuncu kariyerini Türkiye'de sürdürmeye sıcak bakıyor. Ancak İspanyolların 5 milyon avro bonservis bedeli istemesi işleri zorlaştırıyor. Yıldız futbolcu kariyeri boyunca ciddi sakatlıklarla boğuşmuştu. (Spor Servisi)